Slušajte nas uživo

Od 7:00 do 21:00
Ukoliko nemate instaliran Winamp, besplatan program za slušanje možete ga preuzeti OVDJE
Top lista za 24.02.2018.

KLUB BORILAČKIH VJEŠTINA "NITEN" GRADIŠKA-ČETIRI MEDALJE U LJUBLJANI PDF Štampa El. pošta
nedelja, 19 novembar 2017 18:22

niten 2

Klub borilačkih vještina NITEN Gradiška, na Internacionalnom karate turniru u Ljubljani, održanom juče, 18.novembra , osvojio je četiri medalje.

Zlatnu medalju ubjedljivo je osvojila muška seniorska ekipa u katama ekipno, u sastavu Jovo Selak, Slobodan Popadić i Kenan Vrbanjac.

Srebrnu medalju u izuzetno jakoj konkurenciji, osvojio je Jovo Selak, seniori kate pojedinačno. On je u prvom kolu savladao takmičara iz Austrije, rezultatom 5-0, u drugom kolu takmičara iz Slovenije 3-2, u trećem kolu takmičara iz Irske 4-1, da bi u finalnom meču izgubio od takmičara iz Srbije rezultatom 4-1.

niten 3

Srebrnu medalju su osvojile i seniorke Nitena u katama ekipno, Nevena Kutić, Dajana Borković i Andreja Babić.

Srebro je osvojio i Duško Zrnić, u konkurenciji seniori borbe pojedinačno, u kategoriji +84kg.

Na ovom Internacionalnom takmičenju nastupila su 103 kluba, sa preko 750 takmičara iz Engleske, Irske, Njemačke, Austrije, Italije, Egipta, Rusije, Nepala, Mađarske, Srbije, Hrvatske, BiH i Slovenije.