Ukoliko nemate instaliran Winamp, besplatan program za slušanje možete ga preuzeti OVDJE

BOGAT SPORTSKI VIKEND PDF Štampa El. pošta
ponedeljak, 28 avgust 2017 09:17

fudbalska lopta

U subotu je odigrano pet mečeva trećeg kola Prve lige Republike Srpske.

U dva derbija nije bilo pobjednika. Duel Kozare i Slavije završen je rezultatom 1:1, baš kao i duel Tekstilca i Rudara, dok su Zvijezda 09, Sloboda MG i Drina ostvarili gostujuće pobjede.

Kozara je povela golom Dejana Glišića u 5. minuti, ali su gosti iz Istočnog Sarajeva preko Nemanje Pušare u 75. minuti došli do boda.

Proteklog vikenda odigrane su i utakmice trećeg kola Druge lige RS, grupa Zapad.

Fudbaleri Jedinstva savladali su ekipu Omarske , rezultatom 2:1.Strijelci za Jedinstvo bili su Miroslav Nedić u četvrtom I Igor Ećimović u 44.minutu. Dubrave su bile blizu pobjede na gostovanju ekipi Ozrena u Petrovcu.Golom Nikše Dimitrijevića vodile su od 28.minuta pa sve do 85., kada su domaći udarcemsa bijele tačke postavili konačnih 1:1.

Na regionalnom Zapadu Lijevče iz Nove Topole nastavlja sa odličnom igrom.U okviru trećeg kola , na domaćem terenu savladan je banjalučki Naprijed , rezultatom 5:0. Strijelci su bili Neven Perić, Miroslav Đuranović, Dražen Kočić, Željko Đukanović I Bojan Tomić.

Evo I rezultata tregeg kola Područne fudbalske lige Gradiška:

Torpedo:Mladi Krajišnik-4:1, Sloga DIPO:Tamaris – 5:0, Kozara:Borac(M) – 2:1, Mladost:Potkozarje – 7:1, Kalemi:Sloboda – 5:3 I Borac(Š):Biseri – 2:3.Utakmica 13 Skojevki:Ratar nije odigrana jer gostujuća ekipa nije imala 11 igrača da započne utakmicu.